Opgelicht!

Bijzonder een jaar verder een deze persoon blijft er maar mee wegkomen? Hoe kan het mogelijk zijn dat je zo'n persoon om privacy redenen niet kan achterhalen via de betaling stroom? Deze dame, is zo afgedaan als mens, hoe getraind, en gehaaid ze dit zo doet, deze dame is gevaarlijker dan wij nu zien. Ze zit nu op mijn netvlies, het beeldbellen schepte vertrouwen, en ik trapte er ook met beide ballen in. Ik ben weer een ervaring rijker een illusie armer, en het vertrouwen in de mens blijft maar dalen🤮😖🫣 Letop!
06 21614579
NL62RABO0333841026
0020009755857496 P.M. van de
Schuur:.:
IBAN: NL68RABO0140802673

Sterke punten
Geen.

Zwakke punten
Heb je even?

Bezoek ChatGirl Reviews over ChatGirl

2 reacties

Sorry,maar wat had je dan verwacht,echte liefde ! Dat wil niet zeggen, dat ik het goedkeur,wat deze”dame”
gedaan bij jou heeft.! Maar privacy,wees blij dat chat-girls dat hft.Het zegt het al hé,chatten met girls,als je sex wilt,ga naar een escort of sex.jobs .Kost iets meer,maar je krijgt wel sex !

ja ik ben er ook ingetrapt. Zelfde dame ook, zelfde tacktiek. Door dat ze met je video belt komt het allemaal soort van vertrouwd over. Well played. En verder lijkt het op een chatsite voor prostituees die klanten proberen te fixen.

Bezoek ChatGirl Reviews over ChatGirl

Schrijf een reactie op deze review

Stuur me een email als iemand een review schrijft over ChatGirl
Stuur me een email als iemand reageert op mijn review
Ik ga akkoord met de Algemene Voorwaarden