!!! - Review over HeteProfielen

Reviews en Ervaringen over HeteProfielen

HeteProfielen - !!!

1

Review:
Wil je als vrouw zijnde een snelle seksdate is this the place to be. Een aantal vrouwen uit mijn vriendinnenkring staan hier aangemeld (sommige zelfs getrouwd) en allemaal binnen no time een date (ik ook).
Je wordt als vrouw zijnde wel uit de droom MONOGAMIE geholpen haha maar ja whow cares. Als je je hier aanmeld is dat maar voor één ding en sinds ik me hier heb aangemeld kom ik daar helemaal niets aan te kort!
Love this datingsite...Kan natuurlijk niet oordelen als man zijnde maar heren die alleen maar klagen over die 'dure' credits: : hoeveel drankjes slash etentjes moeten jullie IRL spenderen om een vrouw in jullie bedje te krijgen? Heel wat meer dan de kosten van een aantal berichtjes hier denk ik zo ;)

Irene

Sterke punten:
Zien wie jou bekeken heeft
Favorietenlijst (handig!)

Zwakke punten:
Iedereen zou verplicht een foto moeten plaatsen !

Irene beveelt HeteProfielen aan bij vrienden/bekenden

1 Reacties

Datum: 2 februari 2012

Geschreven door: Uglyman

Beste irene,

De drankjes moeten uiteraard nog steeds betaald worden, want doe jij opeens 50-50 op een een date? DOM. Site is teveel fake. jammers dat ook dit soort sites fake reviews worden toegevoegd.

Voor mannnen is het een fake/betaal site. Ik hoef alleen maar de reviews hier te lezen en ik weet genoeg. Dat ze je ip nummer bij de lijst van piratebay zetten.
ugly

Reageer op deze review

  • je e-mailadres is niet zichtbaar voor andere bezoekers

Stuur mij een e-mail bij nieuwe reacties op deze review

Bezoek HeteProfielen