DAMES, WE LATEN ONS GEBRUIKEN BIJ SECOND LOVE!! LAAT JE UITSCHRIJVEN BIJ DEZE SITE. - Review over SecondLove
Review:
Wanneer je je als vrouw inschrijft, word je automatisch geregistreerd als betalend lid. Je zou denken, dat je dan ook gebruik kunt maken van alle faciliteiten van de site. Kennelijk is dit niet zo, want wanneer je een bericht verstuurt, kan het zomaar zijn, dat de geadresseerde dat bericht nooit kan lezen. Ik kwam daar min of meer toevallig achter, en ben toen wat gaan surfen. Het blijkt inderdaad, dat dit kan voorkomen.
WE WORDEN HEEL ORDINAIR GEBRUIKT OM ZOVEEL MOGELIJK MANNEN TE BEWEGEN BETALEND LID VAN SECOND LOVE TE WORDEN. SCHANDE!!!
Geen wonder, dat we ons zomaar ‘betalend’ lid mogen worden. Oh ja er zijn succesverhalen, maar och, er zijn ook andere, betrouwbare sites, waar hetzelfde kan plaatsvinden. Mensen, weg daar en jullie, mannen, laat je niet verleiden te betalen. ZONDE VAN JE GELD.
Sterke punten:
Voor de vrouw ogenschijnlijk een betrouwbare site
Zwakke punten:
De vrouw wordt gewoon beduveld en daarnaast ook nog eens de man
Clara beveelt SecondLove NIET aan bij vrienden/bekenden
1 van de 1 bezoekers vonden deze review waardevol)
5 Reacties
Datum: 10 februari 2012
Geschreven door:
heb gehad dat een vrouw alleen was uit op me geld ,wouw niet meer bij me zijn vrouwen zijn net bloedzuigers, ze gebruiken je , en gaan dan weer weg
Datum: 16 januari 2012
Geschreven door:
erbee63
Hallo, ik ben een man en heb ook zeer slechte ervaringen op second love, ook wij mannen worden gebruikt, vooral om geld aan te verdienen.
Ik ben 3 maanden betalend lid geweest en niet één positieve reactie van een vrouw gehad helaas. Volgens mij zijn het allemaal (of in ieder geval heel veel) fake accounts. Secondlove is volgens mij allen maar gemaakt om geld aan ons te verdienen, en je krijgt dan zogenaamde tips om alles beter te doen. Wat ik ook probeer niks lukt daar.
Datum: 10 december 2011
Geschreven door:
Robert R
He Carla, Dank voor je relativerende review. Ik overwoog eigenlijk net om eens te gaan kijken en wellicht inschrijven daar. In je review had je het over "andere betrouwbare sites, waar hetzelfde kan plaatsvinden."
Welke?
Datum: 1 december 2011
Geschreven door:
Maikel
Sinds ongeveer een half jaar kan gratis mannelijk lid op deze site inderdaad geen berichten meer lezen. Andere mogelijkheden zijn ook verdwenen: bijvoorbeeld datum laatst ingelogd, dus het kan goed zijn dat je iets aan een deelnemer stuurt die al heel lang niet meer actief is.
Datum: 1 december 2011
Geschreven door:
Kapitein50
Clara,
Je bent een fantastische vrouw, je slaat de spijker op zijn kop, ik ben een man en heb eigenlijk geen goede ervaringen met second love, hoewel ik mij tot de gelukkige mag prijzen mijn SL gevonden te hebben.
Hoe dat is een heel apart verhaal, maar SL heeft daar bijna niet aan bijgedragen, het was grote geluk en het is een fantastische vrouw, zo een als je er maar 1 keer in je leven tegen komt, de SL kwam pas na vele maanden en niet via SL, maar gewoon omdat we bij elkaar in de buurt woonde en van elkaar wisten dat we zoekende waren.
Dat is de enige bijdrage van SL, hoe groot is de kans dat zoiets je over komt, nihil dus, ik had geluk, verder heb ik geen enkele afspraak kunnen krijgen via SL.
Frans.
Het is waar je word beduveld en fijn te horen dat er eens een vrouw is die dat ook verteld, ik heb het al zo vaak geschreven, maar altijd een berichte terug dat het aan mij zou liggen, profiel niet goed, vrouw onvriendelijk enz. weet dat het niet zo is, dit blijkt wel uit mijn verhaal, maar bij SL is het om de centjes te doen en doen dat over de gevoelens van de man en nu blijkt ook over de gevoels van de vrouw heen.
Jammer het kan zo mooi zijn.
Goed zo Clara, had jouw wel willen ontmoeten.
Bezoek SecondLove